Sportovní brzdové destičky a sportovní drážkované kotouče Galfer tuning line s homologací

Musíte již vyměnit brzdové destičky a kotouče? Proč nepoužít lepší než seriové?

Špičková kvalita za rozumnou cenu

K upravenému motoru patří upravený sportovní podvozek a sportovní brzdy !!!

 
 

Základem vlastností brzd Galfer je třecí materiál vyvinutý na základě speciálních směsí určených pro závodní použití.
Jednou z dalších předností třecích segmentů je použití speciální termální podložní vrstvy mezi třecím materiálem a podložním plechem. Ta pomáhá lépe rozptylovat teplo a zabraňuje jeho prostupu do brzdového systému a poklesu účinku brzd.
Specialisté značky Galfer těžili při vývoji Tuningových kitů z dlouholetých zkušeností z motoristického sportu, zejména z okruhových závodů a automobilových soutěží.


Galfer tuning kit poskytuje styl brzdění známý ze závodních vozů, ale není je nutno zahřívat a udržovat ve vysokých provozních teplotách.

Galfer tuning kit brzdí stejně účinně a spolehlivě i tam, kde už běžné brzdy „vadnou“ a přestávají fungovat.

Galfer tuning kit je určen především majitelům výkonných vozů, kteří i při ostřejší a sportovnější jízdě kdykoliv bezpečně zabrzdí.

Pro extrémnější aplikace se používá Extreme kit, který má vyloženě sportovní vlastnosti s nutností zahřívání brzd. Je však možno použít kotouče větších rozměrů.


Sportovní brzdy, stejně jako sériové, mohou občas pískat, to je jejich charakteristická vlastnost a nejedná se o závadu. Pískání lze odstranit jejich vyčištěním např. speciálním odmašťovacím sprejem na brzdy.