Špičkové Německé podvozky Bilstein.

 

Katalog ke stažení: Bilstein katalog.pdf

 

Nejprodávanější řady:

Bilstein B6 Sport

Tlumiče řady B6 nabízí optimální jízdní vlastnosti, vylepšenou stabilizaci vozidla, rychlejší odezvy a špičkovou tlumící sílu, to vše při zachování původní světlé výšky vozu a hlavně původního jízdního komfortu.

B6 je jasnou volbou pro ty řidiče, kteří mají rádi sportovnější svezení v běžném provozu, nebo také pro ty, kteří zkrátka chtějí tlumič, na který se mohou spolehnout v každé, i té nejkritičtější, situaci.

Tyto tlumiče by se daly definovat jako „vlk v rouše beránčím“, navenek nejsou nijak znát, ale poskytují špičkové svezení i při agresivnějším stylu jízdy, jsou tedy vhodné pro ty, kteří nepotřebují ukazovat ostatním, že mají něco lepšího, pro ty, kterým zkrátka stačí vědět, že to mají a že se na to mohou spolehnout.

Tlumiče řady B6 jsou odladěné testovacími jízdami na Nurburgringu.

Bilstein B8 Sprint

Řada tlumičů B8 je zjednodušeně řečeno řada tlumičů B6, ovšem ve zkrácené délce, tedy přizpůsobená pro výkonné sportovní vozy se sníženou světlou výškou. Jedná se tedy stejně jako u řady B6 o jednoplášťové plynokapalinové tlumiče nejvyšší kvality s technologií „upside-down“, ovšem vyladěné pro optimální kompatibilitu se sníženými pružinami pérování.

 


Bilstein B16

Výškově a tuhostně stavitelný podvozek kombinující špičkové tlumiče a sportovní pružiny s možností nastavení světlé výšky vozu a síly tlumení.

Volba pro řidiče, který touží po tom, že si nastaví svůj vůz sami. Počínaje světlou výškou vozu a konče tuhostí pérování, vše je ve Vašich rukou. Devět/deset různých stupňů tuhosti odpružení můžete kdykoliv nastavit pouhými pár pohyby rukou, to vše přímo na Vašem voze bez nutnosti demontáže podvozku.
Pro velmi náročné klienty se vyrábí také v provedení Ride Control, kdy je možné sílu tlumení regulovat na dálku elektronicky přímo z kabiny vozu., nebo aplikací z telefonů Iphone.