Dieselgate:

 

V servisu vám bude nepovinně nahrán nový software, který odstraní podvodnou část softwaru ovlivňující emise,  současně bude software upraven tak, aby plnil emisní normy i za běžného provozu, což negativně ovlivní spotřebu paliva a sníží jeho výkon. Vedlejším efektem bude zvýšené zanášení motoru úsadami spalování z důvodu  vyššího množství recirkulovaných výfukových plynů, což povede časem k dalšímu snížení výkonu a po několika desítkách tisíc kilometrů může vést v krajním případě až ke zničení motoru.


V případě, že používáte vozidlo mimo pozemní komunikace nebo pro sportovní účely a chcete zachovat, resp. znovu nahrát původní sériový software je nutné před návštěvou servisu, ke které budete vyzváni výrobcem vozidla, navštívit naší firmu, kde provedeme zálohu současného softwaru, který vám bude opět nahrán do řídící jednotky po návštěvě servisu za  účelem odstranění podvodného softwaru. 

 

Cena této služby je 2500 Kč až 5000 Kč + DPH dle typu motoru a výrobce. Cena zahrnuje zálohu původního softwaru a jeho zpětné nahrání do řídící jednotky motoru.

 

Pro další informace, nebo ohledně objednání nás kontaktujte na: 

 

email: info@sportmotor.cz

 

mobil: 602 315 503

 

 

Dotazy, objednání :

info(at)sportmotor.cz

 

 

 

 

 

Test Audi A5 3.0TDI Quattro Sportmotor edition

v časopise Autosport & tuning

 

 

 

 
44info(at)sportmotor.czinfo(at)sportmotor.czinfo(at)sportmotor.czinfo(at)sportmotor.czinfo(at)sportmotor.cz