2,5 TDI V6Flash tuning

Záruční podmínky

Serie
Tuning
Výkon
120 kW/4100 ot./min.
148 kW/4200 ot./min.
Točivý moment
350 N.m/1500 ot./min.
410 N.m/1500 ot.min.
Max. rychlost
+ 20 km/h
Pružné zrychlení 
z 80 na 120 km/h na 4.rychlostní stupeň
zlepšení o 2 vt.
Spotřeba oproti sérii
0 až + 1 l/100km
dle způsobu jízdy
Cena:
viz.ceník
Doba úpravy:
2 hodiny

Popis:

Sportovní zážitek  s dieselovým motorem:
na dieselový motor fantastické zrychlení, 
velká akcelerace vhodná např. při předjíždění
vynikající spotřeba paliva 
Novinka: před úpravou doporučujeme nechat u nás zkontrolovat zakarbonování sacích ventilů motoru, případě ho nechat odstranit, viz: dekarbonizace


Po úpravě dojde k výraznému nárůstu kroutícího momentu motoru (čímž se výrazně zjednodušší např. předjíždění), nejvýrazněji v otáčkách 1500-3500 ot/min.,  zlepší se akcelerace a zvýší se max. rychlost vozidla. Spotřeba se při běžném způsobu jízdy nepatrně sníží, při sportovní jízdě dojde k jejímu nepatrnému nárustu oproti sérii (není to Perpetuum mobile).
 

Po úpravě motor i nadále takřka nekouří.

Funkce továrního imobilizéru zůstane samozřejmě zachována v plném rozsahu.
Životnost motoru se při běžném zacházení (nezatěžovat studený motor, nevytáčet na omezovač max. otáček, pravidelně měnit olej a filtry, atd.)a používání kvalitních značkových olejů a paliv nezmění. Doporučujeme si přečíst článek: Pozor na turbodmychadlo.

Servisní intervaly, intervaly výměny oleje jakož i diagnostické funkce, zůstanou plně zachovány.

Před a po námi provedených zásazích provádíme diagnostiku všech dostupných elektronických systémů vozidla přístrojem VAG/VAS.

Chiptuning se provádí přímým přeprogramováním řídící jednotky motoru (flashtuningem) přes diagnostickou zástrčku vozidla.
 
 

Parametry motoru jsou v oblasti doporučené firmou VW pro zachování spolehlivosti motoru, vyšší parametry mohou vést k znatelnému snížení životnosti motoru a jeho značné kouřivosti, a rovněž k  problémům na emisní kontrole ! 

 

graf z měření výkonu na výkonové brzdě